Ако търсите имот, заявете го при нас - ние ще го открием вместо вас!

Domoss.bg - Недвижими имоти

Колко струва моят имот?

Captcha

Кандидатствай за кредит

Captcha

Търси имот


Видове имоти

Местоположение

Референтен номер

Просторен апартамент в тухлена сграда старо строителсвто района на Парангалица и Арена Парк

€ 125000

Референтен номер: 251125 Цена в лв.: 244480

  • Вид: Многостаен апартамент
  • Квадратура: 105 m2
  • Локация: Широк център
  • Брой стаи: 4

Агенция за недвижими имоти Домосс Ви предлага за продажба просторен апартамент в широкият център на Благоевград. Жилището е със застроена площ от 105 кв.м (без включени общи части) с изложение Юг Запад, разположен е на 7-ми не последен етаж от тухлена жилищна сграда от 1995г. с отлично поддържани общи части и с работещ асансьор. 

 Разпределението на апартамента е функционално и е както следва: голям коридор, две самостоятелни големи спални помещения,  два санитарни възела, кухня с трапезария и просторна дневна хол/или трета спалня/, две прекрасни панорамни тераси. Апартамента е в добро общо състояние дограмата е дървена двукатна има изградена инсталация за парно отопление, има необходимост и от ремонт.

Жилището е слънчево и много просторно с голям потенциал да бъде превърнат в прекрасен дом с три спални. Към него има прилежащо мазе включено в цената. Локацията му е отлична в близост до него се намират училища, детски градини, хранителни и търговски магазини, автобусна спурка и Арена ПАРК. и е на минути от центрана градска част! Свободно паркиране около жилищният блока. За повече информация и огледи сме на Ваше разположение!

Характеристики на имота:

  • Акт 16
  • До ключ
  • За ремонт
  • Тераса
  • Тухла

Характеристики на района:

  • До река
  • До път
  • Градина
  • Близо до училище
  • Близо до магазини/заведения
  • Близо до ЖП гара
  • Автобусна спирка
  • Болница
  • Училище
  • Панорамна гледка
  • Асансьор

Направи запитване за този имот

Captcha

Изпрати на приятел

Captcha